قوانین استفاده از برنامه

حسابداری شخصی و ثبت فاکتور اندرویدی موج

قوانین خرید اشتراک در برنامه

۰-در حال حاضر امکان خرید اشتراک برنامه فقط از طریق سیستم درون پرداخت کافه بازار و مایکت و یا درگاه پرداخت در نسخه گوگل پلی امکان پذیر هست.

۱-در صورتیکه از یک اشتراک استفاده می کنید و تاریخ آن هنوز تمام نشده باشد. با این حال یک اشتراک دیگر خریداری کنید. تاریخ اشتراک ها باهم جمع نمی شود! پس تا پایان زمان یک اشتراک، اشتراک دیگری خریداری نفرمایید.
۲- با حذف برنامه اشتراک شما حذف نمی شود و در صورت نصب مجدد برنامه و ورود به همین صفحه اشتراک شما (در صورتیکه تاریخ اشتراک تمام نشده باشد) فعال می شود.
۳-قابلیت شماره ۲ در صورتی امکان پذیر است که اگر اپ را از مایکت ارتقا داده اید مجدد اپ را از مایکت دانلود کرده باشید و اگر از بازار ارتقا داده اید مجدد از بازار دانلود کرده باشید.
۴- بعد از اتمام زمان اشتراک هیچ کدام از اطلاعات شما حذف نمی شود صرفا محدودیت های نسخه رایگان برگردانده می شود مثلا اگر شما ۵۰۰ فاکتور ثبت کرده باشید و اشتراکتان تمام شود ، آن ۵۰۰ فاکتور نه تنها حذف نمی شود بلکه قابل ویرایش و مشاهده هست اما تا فعال سازی مجدد اشتراک جدید امکان ثبت فاکتور جدید ندارید.
۵-تفاوتی میان اشتراک ۳ ,۶ و ۱۲ ماهه نیست ولی از نظر اقتصادی با توجه به تخفیفهای نوشته شده خرید نسخه ۱۲ ماهه به صرفه تر است.

 

نکته: با توجه به اینکه اطلاعات صرفا در دستگاه کاربر ذخیره می شود و ما دسترسی به اطلاعات کاربران نداریم، مسئول حفاظت از اطلاعات بر عهده کاربران بوده و باید مرتبا پشتیبان گیری کرده و فایل های پشتیبان را در جای امنی نگه داری کنند.