قوانین استفاده از برنامه

حسابداری شخصی و ثبت فاکتور اندرویدی موج

قوانین خرید اشتراک در برنامه

۰-در حال حاضر امکان خرید اشتراک برنامه فقط از طریق سیستم درون پرداخت کافه بازار و مایکت و یا درگاه پرداخت در نسخه گوگل پلی امکان پذیر هست.

۱-در صورتیکه از یک اشتراک استفاده می کنید و تاریخ آن هنوز تمام نشده باشد. با این حال یک اشتراک دیگر خریداری کنید. تاریخ اشتراک ها باهم جمع می شود.
۲- با حذف برنامه اشتراک شما حذف نمی شود و در صورت نصب مجدد برنامه و ورود به همین صفحه اشتراک شما (در صورتیکه تاریخ اشتراک تمام نشده باشد) فعال می شود.
۳-قابلیت شماره ۲ در صورتی امکان پذیر است که اگر اپ را از مایکت ارتقا داده اید مجدد اپ را از مایکت دانلود کرده باشید و اگر از بازار ارتقا داده اید مجدد از بازار دانلود کرده باشید.
۴- بعد از اتمام زمان اشتراک هیچ کدام از اطلاعات شما حذف نمی شود صرفا محدودیت های نسخه رایگان برگردانده می شود مثلا اگر شما ۵۰۰ فاکتور ثبت کرده باشید و اشتراکتان تمام شود ، آن ۵۰۰ فاکتور نه تنها حذف نمی شود بلکه قابل ویرایش و مشاهده هست اما تا فعال سازی مجدد اشتراک جدید امکان ثبت فاکتور جدید ندارید.
۵-تفاوتی میان اشتراک ۳ ,۶ و ۱۲ ماهه نیست ولی از نظر اقتصادی با توجه به تخفیفهای نوشته شده خرید نسخه ۱۲ ماهه به صرفه تر است.

 

نکته: با توجه به اینکه اطلاعات صرفا در دستگاه کاربر ذخیره می شود و ما دسترسی به اطلاعات کاربران نداریم، مسئول حفاظت از اطلاعات بر عهده کاربران بوده و باید مرتبا پشتیبان گیری کرده و فایل های پشتیبان را در جای امنی نگه داری کنند.